Hakkımızda

Misyonumuz
PLANTEK Bilgisayar, Orta ve büyük ölçekli şirketlere geniş hizmet yelpazesi ile bilişim yatırımları konusunda yönlendirici bir katma değer ve azami müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla 2003 yılında kurulmuştur.

PLANTEK Bilgisayar, bilişim sektöründe çalışanlarının deneyimlerini yeni iş yaklaşımları ile birleştirerek ilerlemeyi ilke edinmiş, yaptığı insan ve teknoloji yatırımı ile sektörde uzun yıllar yer almayı hedeflediğini ortaya koymuştur.

PLANTEK Bilgisayar, uzun vadeli iş ortaklığı yaklaşımı ile müşterileri ile bilgi birikimlerini paylaşmaktadır. Uluslararası firmalar ile olan güçlü, güvenilir ilişkilerini  müşterilerinin ihtiyaçlarını hızlı, ekonomik ve uzun süreli fayda verecek şekilde giderebilmek  için kullanmakta, güvenilir bir sistem entegratörü olarak konumlanmaktadır. Donanım temini, yazılım lisanslama, yazılım danışmalık ve yazılım geliştirme konularında müşterilerine en uygun yolu, ürünü, çözümü fiyat avantajları ile sunmaktadır.

Kalite Prensiplerimiz
Müşterisine ödediği paraya karşılık en üst seviyede kaliteli hizmeti aldığını hissettirmek, 

Sektördeki rakipleri arasında hizmet kalitesinden ödün vermeden, zaman içinde en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunan şirket imajını yaratmak, Bilgisayar sektöründe servis, satış ve profesyonel hizmetler alanında faaliyet gösterirken; müşteri tatminini en üst seviyeye getirmek ve devamlılığını sağlamak, 

Müşteri ile yapılan anlaşma ve sözleşmelere sadık kalınarak, bu anlaşmalarda belirtilen zaman sürelerini aşmadan en kısa sürede müşteriye hizmeti kusursuz olarak götürmek, 

Kalite hedeflerine yaklaşımı belirlemek için istatistiki metodları kullanmak ve olanaklar elverdiğince kalite maliyetlerini hesaplayarak verilen hizmetin derecesini optimum noktaya taşımak.