Hizmetlerimiz

PLANTEK Bilgisayar, hizmet hedefimiz kurumsal firmaları geleceğe taşıyacak ve günlük çalışma verimliliklerini üst seviyelere çıkararak karlılılarını ve beklentilerini arttıracak ürünleri, kurumsal firmaların kendi bünyesinde çalışan bir departman gibi çalışarak PLANTEK Bilgisayar satış sonrası garanti kapsamında ya da garantisi bitmiş tüm donanım ve yazılım ürünlerine teknik destek ve onarım hizmeti vermektedir.

Danışmanlık Hizmeti
PLANTEK Bilgisayar, hizmet verdiği tüm kurumsal firmalara kendisini yenileyen ve konularında uzman sertifikalı elemanları dahilinde bu firmaların ihtiyacı olan BT yatırımları ve bu yatırımların çalışır halde tutulması için danışmanlık hizmeti vermektedir.

Firmamız bünyesinde Microsoft ,Linux,novell işletim sistemleri ve bu işletim sistemlerinin kurulum ve entegrasyon öncesi gerektirdiği tüm altyapı ve donanım ürünleri satın alınması, yedekleme, güvenlik ve virüs konularında uzman teknik elemanlarımız projelerinizde donanım ve yazılım ürünlerinin konumlandırılmasında gerekli  hizmetleri eksiksiz yerine getirmektedir.

PLANTEK Bilgisayar, çalıştığı tüm müşterilerine danışmanlık hizmetini ücretsiz vermektedir.

Onarım ve Bakım Hizmeti
PLANTEK Bilgisayar, marka bağımsız tüm IT donanım ürünlerinin arızalarına yerinde veya gelişmiş cihazlarla donatılmış servis merkezinde, orijinal yedek parça dahilinde tamir ve bakım hizmetlerini garantili olarak vermektedir.

Kişisel ve kurumsal bilgisayarlar, yazıcı ve yazıcı muadili donanımlar, Sunucu, laptop-notebook, monitör ve diğer donanımların arızalarında, marka bağımsız onarım birikimini siz müşterilerimize ekonomik yedek parça ve makul onarım ücretleri dahilinde , gerektiğinde yedek cihaz temin ederek sunmaktadır.

Sistem Destek ve Kurulum Hizmeti
PLANTEK Bilgisayar, Microsoft,Linux ve Novell tabanlı işletim sistemleri, Microsoft Office  gibi yazılımların güvenlik açıklarının kapatılması ve virüs saldırılarına karşı geliştirilen diğer ürünlerin kurulum ve kurulum öncesi müşteri adresinde güvenlik açığı tesbiti hizmetlerini vermektedir.

Çağrı Başı Servis Hizmeti
PLANTEK Bilgisayar’dan alınmış veya alınmamış olsun. Her türlü IT donanımı Masaüstü Bilgisayar, Sunucu, Notebook, Yazıcı, Network Switch vb.gibi ürünlerin arızalarının servis merkezimizde veya müşteri adresinde giderilmesi noktasında makul ücretler ile verilen bir hizmettir.